Přeskočit na obsah

Začátek I. pololetí v D&D School

Naskočte s námi do nového pololetí od 18.9.2023!
První týden pro nové zájemce ukázkové lekce zdarma.

Kam se přihlásit? Mrkněte na rozvrh vyberte si s široké nabídky kurzů pro děti již od 3 let.

Máte dítě ve věku 5-8 let, baví ho tančit a chcete aby se učilo moderní taneční styly, našlo nové kamarády a mnoho nových zážitků? Přihlaste ho do našeho týmu Mini Look Dance 5-8let. Přijďte na nábor 19.9. 16:00 – 17:00.

Hledáte kurz pro dítě 9-12 let, kde si každý týden zatančí Street Dance, protáhne se, zpevní tělo, ale bude mít tancování jako zájmový kroužek? Přihlaste se na Street Dance 9-12 let.

Je ti víc jak 14 let, nebo klidně přes dvacet, či třicet a chceš zkusit Moderní tanec, Jazz Dance, Contemporary Dance, nebo se v něm zdokonalit? Přihlas se na náš kurz Jazz a Modern Dance 13+ a přijď ho s námi vyzkoušet 20.9. 19:00 – 20:00 na sále 2.

Všechny kurzy i jejich ceny nelezneš v rozvrhu.

Do kurzů se přihlašuj zde.

Na všechny stávající i nové kurzisty se s D&D School lektorkami těšíme!

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat 🙂

Související obrázky:

Štítky: