Přeskočit na obsah

Tým Mini Look Dance 5-8 let

úterý 16:00-17:00
čtvrtek 17:00-17:55

Soutěžní tým Look Dance se věnuje Modernímu výrazovému tanci skládajícímu se postupně z těchto tanečních stylů – Contemporary a Jazz Dance, Jazz Baletu a Modern Dance, Floorworku (různé převaly, kotouly atd.) Jazz Contemporary, Contemporary tricks, taneční gymnastika (na nácvik gymnastických prvků používáme gymnastický koberec).

Na trénincích se zdokonalujeme v tanečních technikách, pružnosti, velký důraz je kladen na výraz tanečníka. Všechny děti musí počítat se zařazením do soutěžní sezóny, ale o zařazení do soutěžní sezóny však rozhoduje vedoucí týmu MgA. Ludmila Haut Čermáková, na základě práce, techniky i docházky tanečníka. Všechny děti vždy vystupují na pololetní vystoupeních v divadle.

Máte otázky?

Čemu se budeme s dětmi na trénincích věnovat?
Děti se naučí práci ve skupině, improvizaci a základům hereckého tanečního estetického projevu, prvky z moderních tanečních technik výrazového tance.
Pro koho je tým Mini Look Dance vhodný?
Pro děti od 5-8 let, které baví tanec a chtějí se v něm zdokonalit, najít fajn kamarády a smysluplný kroužek rozvíjející k estetickému cítění, dobrému držení těla, koordinaci, zvládnutí vlastního těla a motivaci k dlouhodobému vývoji.
Do Mini Look Dance se může přihlásit každý bez předešlého konkurzu.
Jak je to se soutěžní sezónou?
Účastníme se soutěží CDO (Czech Dance Organization), jejíž jsme členy a máme na kontě v dětské, juniorské i dospělé kategorii mnoho ocenění včetně medailí z MČR Czech Dance Masters. Mrkněte na stránku Tým Look Dance. Mezi další soutěže patří Mia Dance Festival, Taneční Skupina Roku nebo Festival Tanečního mládí. Děti vezmeme max. na 5 soutěží v sezóně tak, aby si to užili, ale nebyly přetížené. Soutěže probíhají vždy na jaře od konce března zhruba do konce května začátku června většinou o víkendových dnech. Termíny soutěží budete vědět několik měsíců předem.
Jak to na trénincích probíhá?
Na úterních trénincích se věnujeme technikám moderního tance, improvizacím, zlepšování flexibility a zvláště stavbě soutěžní choreografie a osobnostnímu růstu tanečníků.
Ve čtvrtek mají děti více hravou lekci spolu s ostatními kamarády, kde budou však pracovat na taneční technice jazz baletní, protahování, učit se točení, skoky a také orientaci v prostoru v rámci diagonál.
Chci, aby se mohlo pořádně vytančit a zlepšit své taneční schopnosti.
Pokud vaše dítě chce tančit vícekrát týdně, najít si soudržnější partu a rychleji se ponořit do krás tance, je možné jej zároveň přihlásit do soutěžního týmu Mini Look Dance 5-8 let.
Info k aktuálnímu pololetí
  • Taneční průprava 5-8 let 55min – 1 785 Kč
  • lekce 2 krát týdně: Tým Mini Look Dance 5-8 let – 3230 Kč (v 2.pololetí 3420Kč)
  • sourozenecká sleva – na každého sourozence 5% sleva z kurzovného
  • kurzovné na 2. pololetí 2023/2024 je pro stávající kurzisty splatné do 10.9.2023, pro nové kurzisty k druhému týdnu lekcí

Ocenění 2023

  • CDM Plzeňský kraj Hobby Art Dance malé formace 1. místo
  • Mia Dance Festival Plzeň 1. místo

Video

Videa z vystoupení v divadle

Související obrázky: