Taneční průprava Jazz a Street Dance 7-10 let

Taneční průprava Jazz a Street Dance

7-10 let

čtvrtek 16:45-17:45

lektorky: Maruška


Pojďte si s námi užít Street Dance a přitom rozvinout jazzový feeling a techniku.

V první části lekce se děti učí základům Street Dance při kterém si osvojují již složitější kroky a cítění rytmu (tančíme v sálové obuvi-teniskách), v další části lekce se zaměřujeme na základy tanečních technik Moderního tance a Jazz Dance na místě i v prostoru (tančíme v ponožkách). Následuje protažení a na diagonále v prostoru točení, skoky, švihy, atp.

Mladí tanečníci se tak postupně učí složitější kombinace a choreografie v návaznosti na již naučené prvky z první části lekce. Děti mají v budoucnu možnost návazat nabité zkušenosti přestupem do soutěžního týmu Look Dance, nebo do kurzu Street a Jazz Dance 9-12let.


Lektorka Maruška

lektorka D&D School je již zkušenou lektorkou nejen na tanečním poli. S titulem Mgr. má dokončené pedagogické vzdělání, tanečním lektorem je již řadu let a dále se vzdělává na tanečních workshopech u nás i v zahraničí. Např. Impulstanz ve Vídni a ProArt Festivalech v Praze, má také taneční zkušenosti ze své roční stáže ve Finsku ze školy CityDance v Oulu . Věnuje se převážně Jazzovému a Modernímu tanci, ale má zkušenosti i s Hip-Hopem a House Dance a dalšími Street Dance styly.


Cena kurzu

  • 1 pololetní kurz – 1 600 Kč