“Look Dance”

“Look Dance D&D School” soutěžní tým

pokročilí – 8+ a  12+

lektorky: Lída, Maruška a Terka


úterý 17:00-18:15 – děti 8+ let
úterý 18:15-19:30 – junioři 12+ let
čtvrtek 18:00-19:15 – děti 8+ let
čtvrtek 19:15-20:30 – junioři 12+ let
pátek 14:30-18:00 – choreografické tréninky

Časové rozdělení pátečních choreografických tréninků:

Soutěžní choreografie 8-11 let 14:30-15:45

Soutěžní choreografie 12+ let 15:45-17:00

Soutěžní choreografie 15+ let 17:00-18:00


Soutěžní tým Look Dance se věnuje převážně Jazz Contemporary a Jazz Dance a Modern Dance. Na trénincích se zdokonalujeme v tanečních technikách, pružnosti, velký důraz je kladen na výraz tanečníka.

Věnujeme se také stylům Street Dance, kde se učíme krokové variace, zlepšujeme koordinaci těla již složitějšími prvky Choreo, také se učíme základům moderních stylů House Dance, Dancehall, Wacking … atd. izolovaným pohybům, vlnám, točení, základům práce na zemi a samozřejmě stretchingu a posilování.

Převážně se ale věnujeme jazzovým a modernistickým technikám, kde si zdokonalujeme nejen plié, relevé, brush, atp., pracujeme  na diagonále – skoky, švihy, točení. Rozšiřování tanečních dispozic, základům akrobacie a taneční gymnastiky.

V pátečních trénincích se věnujeme stavbám choreografií a osobnímu růstu tanečníků.


Lektorka Lída

zakladatelka a lektorka D&D School ve svých tanečních lekcích a choreografické práci vychází ze svých bohatých lektorských i tanečních zkušeností.

K tomu se i nadále vzdělává a absolvuje zahraniční workshopy se světovými tanečními lektory např. Impulstanz ve Vídni, v Pineapple Dance Studios v Londýně, World Dance Movement v Itálii, Urban Dance Camp v Německu a další…

Lektorka Maruška

lektorka D&D School je již zkušenou lektorkou nejen na tanečním poli. S titulem Bc. má dokončené bakalářské pedagogické vzdělání, tanečním lektorem je již řadu let a dále se vzdělává na tanečních workshopech u nás i v zahraničí. Např. Impulstanz ve Vídni a ProArt Festivalech v Praze, má také taneční zkušenosti ze své roční stáže ve Finsku ze školy CityDance v Oulu . Věnuje se převážně Jazzovému a Modernímu tanci, ale má zkušenosti i s Hip-Hopem a House Dance a dalšími Street Dance styly.

Lektorka Terka

lektorka D&D School se věnuje tanci a gymnastice již od dětství. Ovládá styly Jazz Dance a Modern Dance, ale také Street Dance, kterému se věnovala již od mládí. Dále se vzdělává jak v tanečních stylech tak v gymnastice.

Sama prošla soutěžními týmy a ví, jak se k vzdělávání mladých tanečníků postavit. Má také zkušenosti s tanečními vystoupeními a světelnou show na různých společenských akcích a plesech.


Cena kurzu

  • „Look Dance“ 3x – 3 700 Kč
  • “Look Dance” 2x – 2 800 Kč – pouze po domluvě s lektorkou Lídou