Jazz a Street Dance pro ženy

Jazz a Street Dance pro ženy

25+ let

úterý 19:30-20:30

lektorky: Lída a Terka


V našich choreografiích je důležitý hlavně pocit, vyjádření emocí, práce se svým tělem jinak než jsme zvyklí, objevování nových možností pohybu. Vítáme pokročilé tanečnice, ale nebojte se přijít, i když jste začátečnice.

První lekce na zkoušku ZDARMA!

Jazz a Street Dance pro ženy 25+ je určen pro ženy, které si rády zatančí a protáhnou svá těla nejen u posilování a protahování, ale i u tanečních choreografií a cvičení.

Kurz je kombinací zábavného Street Dance, kde si zkusíte různé krokové variace, a Jazz Dance, u kterého využijeme i výrazové prostředky.

Společně se naučíme točit nejen u plotny a skákat nejen kolem domácnosti 🙂


Lektorka Lída

zakladatelka a lektorka D&D School ve svých tanečních lekcích a choreografické práci vychází ze svých bohatých lektorských i tanečních zkušeností.

K tomu se i nadále vzdělává a absolvuje zahraniční workshopy se světovými tanečními lektory např. Impulstanz ve Vídni, v Pineapple Dance Studios v Londýně, World Dance Movement v Itálii, Urban Dance Camp v Německu a další…

Lektorka Terka

lektorka D&D School se věnuje tanci a gymnastice již od dětství. Ovládá styly Jazz Dance a Modern Dance, ale také Street Dance, kterému se věnovala již od mládí. Dále se vzdělává jak v tanečních stylech tak v gymnastice. Úspěšně také absolvovala bakalářské studium na ekonomické fakultě ZČU.

Sama prošla soutěžními týmy a ví, jak se k vzdělávání mladých tanečníků postavit. Má také zkušenosti s tanečními vystoupeními a světelnou show na různých společenských akcích a plesech.


Cena kurzů

  • 1 pololetní kurz – 1 800 Kč
  • pro maminky dětí tanečních kurzů sleva na 1 600 Kč za 1.pololetní kurz